תגיש לי Things To Know Before You Buy

אבל אני מניח שכמו בארה"ב, מדובר כנראה בתואר אקדמי או מספר יחסית גדול של שנות נסיון במקצוע נדרש שעל-פיהם נקבע הניקוד, ואלו דברים שאין לכולנו (או לי לפחות, עדיין, בשנים הקרובות).

GFDL

הויכוחים שלי הם לא עם אנשים כמו זוכמיר , או בוא נגיד, לא מעבר להודעה קצרה או משהו כזה, הויכוחים שלי הם יותר עם אלה שחושבים/מרגישים ש"משהו לא בסדר".

לצפיה ב-'גם כדי לאפשר למשפחות שלמות להגר ולא רק לפרטים וליחידים'

אגב צחוק הגורל הוא שהרבה יהודים שהיגרו לאירופה כדי לברוח מהסיכסוך  ( והפתרון של השמאל נכשל בגדול נכון לעכשיו ) נתקלים כעת במוסלמים רבים שמהם הם חשבו לברוח ונאלצים להסתיר את ישראליותם ויהדותם.

מה קשור גנון? אני רק אומר שהגמל (אתה) לא רואה את הדבשת של עצ

GFDL

מבחינה כלכלית אולי יותר טוב בחו"ל בד"כ אבל מבחינה ביטחונית יש הבדל אחד גדול : פה היהודים יכולים להגן על עצמם ושם הם אמורים להסתמך על אחרים, פה אנחנו פחות מפחדים  מהאנטישמיות של הערבים כי יש לנו את צה"ל ואילו בחו"ל מי יגן עליהם  " הליגה נגד השמצה" ?

יש עתיד לא תשחזר את כוחה למרות המחשבות של יאיר לפיד על כך שהוא יהיה ראש ממשלה, לכל האחרים אין עניין לקדם את זה.

Be sure to bear in mind to reply to and – if appropriate – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which give attention to the nominator will likely not impact the result of the nomination. Thank you!

File:Ghetto IMG 4126.JPG has become marked like a possible copyright violation. Wikimedia Commons only accepts no cost information—which is, pictures as well as other media files which might be utilized by anyone, for virtually any goal. Conventional copyright regulation isn't going to grant these freedoms, and Except if mentioned normally, almost everything you find online is copyrighted and not permitted below.

בקיצור - לא עדיף באמת more info שהפיקיוויקי יהיה אתר עצמאי שבו יאוכסנו התמונות, וממנו תהיה אפשרות להעביר את התמונות המתאימות לקומונז?

חוץ מזה עזרנו לה להחרים את ישראל כמו שהיא רוצה אז זה earn get

Make sure you remember to reply to and – if ideal – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which center on the nominator will never affect the result of the nomination. Thank you!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *